روغن خراطین هندی

روغن خراطین از سالهای دور در طب سنتی آسیا و اروپا، به عنوان روش درمان طبیعی برای بزرگ کردن سایز اندام های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گرفت. در طب سنتی از روغن خراطین هندی به عنوان جایگزینی مناسب برای تمام کرم های شیمیایی، بوتاکس و جراحی در جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می شود. لذا اغلب خانم ها برای افزایش سایز اندام خود مانند :لب، گونه، سینه، باسن و خط خنده و .... روغن خراطین Uni Herbs را استفاده می کنند و آقایان نیز بیشتر برای افزایش سایز آلت تناسلی به سراغ این روغن طبیعی می روند.

روغن خراطین اصل، دارای بوی نامطبوعی است که با انواع پوستها سازگاری دارد و خیلی راحت جذب پوست می شود.

نکته: روغن‌های خیلی غلیظ خراطین معمولا حاوی روغن‌های سوخته صنعتی به عنوان روغن پایه هستند و استفاده از آن‌ها را توصیه نمی‌کنیم.

خواص روغن خراطین Uni Herbs

  • افزایش حجم لب، گونه، سینه بانوان، باسن و آلت تناسلی آقایان
  • سفت کننده و فرم دهنده‌ی سینه و باسن خانم‌ها

  • چاق کننده و حجیم کننده صورت

  • از بین بردن چین و چروک‌های پوستی

  • شفاف سازی و جوان سازی پوست

  • کمک به افزایش حجم عضلات در بدنسازی

برای نگهداری سالم زالوها باید آب محل زندگی آنها را یک روز در میان تعویض کرد، چون زالوها با ترشح مواد شیمیایی از جمله آمونیاک، اکسیژن آب را از بین برده و به تدریج خود نیز ضعیف شده و کارآیی خود را از دست می دهند و سرانجام پس از چند روز می میرند. بهتر است از آب کلرینه استفاده نشود و به جای آن از آب مقطر یا آب بدون کلر استفاده نمود. قبل از جابه جایی می بایست دمای آب را کنترل کرده و از
تغییر دمای ناگهانی آب تعویضی خودداری کرد.

زالو ها به گرما حساسند و نباید دمای آب بیش از 20 درجه سانتی گراد باشد و یا در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار گیرند.

غیر از آب زالو را می توان در خاک مرطوب و تمیز که در کیسه های نخی یا کتانی محصور شده باشد نگهداری کرد. درجه حرارت ایده آل برای زالوها 8-15 درجه سانتی گراد می باشد.

تراکم هم یکی از موارد مهم نگهداری زالو میباشد .

میبایست در یک سطل 10 لیتری که 70% آن آب میباشد سایز (خرسی درشت15 عدد یا مولّد زالوی مادر30 عدد یا طبّی استاندارد 50 عدد یا ریز آرایشی80 عدد) نگه داری شود , نگه داری بیش از این در یک ظرف 10 لیتری توصیه نمیگردد .

و نیز نگهداری بیش از 500 عدد زالوی طبی در کیسه های نخی یا کتانی که 50%-60% خاک میباشد , توصیه نمیگردد.

بالا
ما از کوکی ها برای توسعه وب سایت استفاده می کنیم. ادامه استفاده شما نشان دهنده رضایت شماست. جزئیات بیشتر...