صادرات زالو

زالو یکی از موجوداتی است که خواص درمانی مشاهده شده در آن، این کرم خونخوار کوچک را جزء مفیدترین جانوران وپرورش زالو را جزء جذاب ترین مشاغل قرار داده است و در پی آن بازار جهانی را برای صادرات زالو به خارج از کشور مهیا نموده است. اخیرا پزشکان کشورهای غربی به خواص درمانی حیرت انگیزی از زالو پی برده اند و همین امر بازار خرید و فروش زالو را در کشور ما رونق بخشیده است.بازار فروش زالو و همچنین خرید زالو علاوه بر وضعیت خوب در کشور در خارج از کشور نیز رونق دارد و پرورش دهندگان زالو را به سمت صادرات زالو کشیده است.در زمینه صادرات زالو شرکت هیرودو تجربه ای موفق دارد. هیرودو با سابقه ای درخشان در پرورش زالوی طبی در حال صادرات زالو به کشورهای دیگر است. این مرکز همچنین در زمینه خرید زالو، فروش زالو، آموزش پرورش زالو، پرورش زالو آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است. نکته ی قابل تامل در صادرات زالوی طبی و درآمد پرورش زالو این است که درآمد حاصل از صارات زالو در بعضی از کشورها قابل مقایسه با صادرات نفت در ایران است!!!!!

قیمت فروش زالو

قیمت فروش زالوصادرات زالو را به دو صورت می توان انجام داد یکی صادرات خود زالو به کشورهای دیگر و دومی صادرات مواد دارویی حاصل از آنزیم های زالو. قیمت فروش زالو در آمریکا حدودا ۶ دلار و در کشورهای اروپایی ۳ تا ۴ دلار است.این درحالی است که قیمت فروش زالو در ایران نسبت به بقیه کشورها پایین تر است. متاسفانه در ایران به مسئله پرورش زالو و همچنین صادرات آن خیلی توجه نشده است با اینکه ایران مستعد و دارای توانایی لازم برای پرورش و صادارت زالو به کشورهای دیگر است. شرکت هیرودو یکی از پیشگامان در عرصه تولید و پرورش زالو ، خرید زالو و همچنین فروش زالو است و سهم مهمی در صادرات زالو به کشورهای دیگر دارد. هیرودو در همین راستا اقدام به برگزاری دوره های آموزش پرورش زالو نموده است.

 

این محصول هم مثل همه ی محصولات صادراتی دیگر یک سری استاندارد های خاص دارد که کمتر کسی به این استاندارد ها رسیده اند.

استاندارد ها شامل استریل بودن تمام زالو ها,روش نگه داری,سایز زالو ها,نوع بسته بندی,آزمایشهای مربوطه جهت ارسال برگه آزمایشگاه
نمونه قرارداد
مجوز مربوطه از سازمان غذا و دارو و بهداشت
نحوه انتقال پول و عقد قرارداد
توجیه هزینه ها اعم از : بسته بندی ، اخذ مجوز ، حمل و نقل ...

بالا
ما از کوکی ها برای توسعه وب سایت استفاده می کنیم. ادامه استفاده شما نشان دهنده رضایت شماست. جزئیات بیشتر...